Teslimat Şartları

Kargo ücreti :
Siparişleriniz ülke geneli, merkez il ve ilçelere kargo gönderilmektetir, ücreti alıcıya aittir. Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar olmadığı sürece kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

Sipariş teslimi ve süresi:
Siparişinizi tamamladıktan birkaç dakika sonra, Enucuzguvenliksistemleri.com tarafından e-posta adresinize ‘siparişiniz onaylanmıştır’ e-postası gönderilir. Siparişiniz alındıktan sonra taahhüt edilen süre içinde ürünleriniz paketlenir ve  Kargo Dağıtım’a teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine iletilir, size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

Her gün saat 17:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Teslimat İzmir içine 1 iş günü , İzmir dışına ise mesafeye göre değişerek 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.
Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafindan "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldiğinizda kurye şirketi ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. 2.kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 3 gün içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Enucuzguvenliksistemleri.com'da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edilmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'fatura ve teslimat adresi farklı olacak' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

Ürün teslimatinda önemli hususlar:
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet talep edecektir. Bu nedenle teslimatı alırken belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. . Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslimat esnasında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

Sorunlu kargo / ürün durumunda info@enucuzguvenliksistemleri.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta göndermenizi rica ederiz. e-postanıza iki (2) iş günu içinde cevap verilecektir.

Sipariş iptali hakkında bilgi:
Sipariş iptalleriniz için sipariş verdiğiniz gün info@enucuzguvenliksistemleri.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.

ÖNEMLİ NOT: Önceden haber vermeksizin herhangi bir ürünün sipariş miktarını sınırlama ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet vermekten imtina etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir siparişin onayından önce verilen bilgilerin doğrulanması zorunlu tutulabilir.